Ubedljiv poraz od Amerikanaca, Srbija pala na osmo mesto

Izvor: OkRadio.rs, 16.Jun.2018, 13:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rano jutros po našem vremenu reprezentacija Srbije poražena je ubedljivo od reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država. SAD su bile bolje od Srbije na startu ovog vikenda Lige Nacija, bilo je 3:0, po setovima 25:22, 25:16 i 25:14, posle 81 minuta igre.   Utakmicu u Sirs centru u Hofman Estejtsu posmatralo je 3.500 gledalaca.   Kao što možete videti, izabranici Nikole Grbića su jedino u prvom setu parirali domaćinu, egal je bio sve do samog kraja seta kada Amerikanci prave razliku.   U naredna dva seta viđen je neshvatljiv pad nakon drugog tehničkog tajm-auta, u oba slučaja je bilo 16:12, da bi uledila serija Amerikanaca za slavlje od 25:16...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.