UZEO SI TROFEJ DUŠANE: Kapiten Tadić sa Ajaksom slavio i to sa golom u zaustavnom vremenu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Apr.2021, 20:40

Zanimljiv meč.

Fudbaleri Ajaksa su osvojili Kup Holandije pošto su u finalu savladali Vitese rezultatom 2:1 i to golom u zaustavnom vremenu.

Na meču u Roterdamu Ajaks je poveo ti preko Gravenberha u 23. minutu utakmice, da bi u 30. Openda poravnao rezultat.

Pred kraj duela Rasmusen je dobio crveni karton u Viteseu, pa su Kopljanici preko Neresa u drugom minutu nadoknade vremena stigli do pobede.

Dušan Tadić je odigrao čitav meč večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << i kao kapiten je podigao trofej.