UVEDI LUKIĆA ZA PREOKRET: Torino stigao zaostatak od 2:0

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Jan.2023, 19:03

Meč 20. kola Serije A.

Fudbaleri Empolija i Torina podelili su bodove (2:2) u prvoj utakmici subotnjeg programa u 20. kolu italijanske Serije A.

Domaći tim je posle prvog poluvremena golom Luperta, a Marin je duplirao prednost u 69. minutu.

Ipak, to nije bilo dovoljno Empoliju, pošto je Torino proigrao ulaskom Saše Lukića u drugom poluvremenu i nadoknadio dva gola zaostatka.

Najpre je u 82. minutu Riči pogodio za 2:1, da bi bod "bikovima" doneo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Sanabrija tri minuta kasnije.

Saša Lukić je na terenu bio od 46. minuta, Nemanja Radonjić do 55. dok je Vanja Milinković-Savić bio čitav meč na golu.