U Zvezdi šest minuta za šest meseci, u Nišu - zver! Evrogol Pavkova! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 20.Okt.2017, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički odneo bod iz Novog Sada sjajnim pogotkom bivšeg napadača crveno-belih

Podela bodova na Karađorđu, Vojvodina - Radnički u premijernom meču 14. kola domaće Superlige - 1:1! Sjajnu golgetersku seriju nastavio je Milan Pavkov, čiji je pogodak u 73. minutu doneo remi njegovim Nišlijama.

Pavkovu je ovo šesti gol na poslednjih pet utakmica i svakako jedan od najlepših, pošto je pogodio sa 17 metara direktno u rašlje golmana Rockova >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << iz slobodnog udarca. Snažni napadač trenutno je na koti devet i vodi na listi strelaca srpske Superlige.

I samo još za usporedbu - za prethodnih šest meseci u Zvezdi Milan Pavkov na terenu je proveo šest minuta?! Kakav preporod!

Vojvodina je povela u 70. minutu susreta posle lepe akcije po levoj strani Mesarovića i Subotića. Ovaj drugi lepo je ostavio loptu za kapitena Dušana Jovančića i usledio je snažan i precizan udarac sa 17-18 metara - 1:0.

Da su se odprli tom prvom uraganskom napadu gostiju Novosađani bi možda i zadržali tu prednost, ali ovako...

I Radničkom i Vojvodini ovo je drugi remi zaredom koji ih ostavlja u gornjem domu.