U Bundes ligi prvi put za 22 godine gol iz penala u 1 (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 26.Okt.2018, 22:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Bundes ligi prvi put za 22 godine gol iz penala u 1` (VIDEO)

U prvoj utakmici devetog kola Nils Petersen je doveo Frajburg u vođstvo protiv gostujuće Borusije iz Menhengladbaha, koju je i savladao s 3:1.

Još su gledaoci pristizali na stadion "Švarcvald", a već je dosuđena najstroža kazna pošto je golman gostiju Švajcarac Jan Zomer oborio u šesnaestercu napadača domaćih Luku Valdšmita. Siguran je s bele tačke bio njegov parnjak u navali Frajburga Nils Petersen.

Petersen Goal #pertersen #freiburg #monchengladbach #borussia >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << #borussiamonchengladbach #hazard #football #foot #futbol #footballvideo #l4l #like4like #likeforlike

A post shared by Foozball Goals (foozball.goals) on Oct 26, 2018 at 12:21pm PDT

Gol u prvom minutu iz jedanaesterca u Bundes ligi nije viđen od 22. marta 1996. Tada je igrač Hamburgera Harald Šperl savladao golmana Karlsruea. Domaćin je ipak pobedio s 3:1. Zašto ne pomenuti da je u 21. minutu poravnao Tomas Hesler...

Frajburg je savladao Borusiju s 3:1. Izjednačujući pogodak takođe je postignut iz penala. U 20. minutu neumoljiv je bio i Torgan Azar. Zatim je gol pao u 57. minutu, a dao ga je igrač nad kojim je načinjen prekršaj za jedanaesterac. U poslednjem minutu, samo što je ušao u igru, u strelce se upisao Lukas Heler gotovo s polovine terena pošto mu je Zomer nespretnom intervencijom van svog gola poklonio loptu ta razantan šut ka praznoj mreži.

Hazard goal #pertersen #freiburg #monchengladbach #borussia #borussiamonchengladbach #hazard #football #foot #futbol #footballvideo #l4l #like4like #likeforlike

A post shared by Foozball Goals (foozball.goals) on Oct 26, 2018 at 12:26pm PDT

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.