Troicki lako do drugog kola

Izvor: Glas javnosti, 03.Nov.2010, 07:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki lako do drugog kola

BAZEL - Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se danas u drugo kolo turnira u Bazelu, pošto je na startu takmičenja savladao Nemca Mihaela Berera sa 6:3, 6:0. Meč je trajao samo 49 minuta, a srpski teniser je napravio četiri brejka, od čega čak tri u drugom delu meča.

Troicki će u drugom kolu igrati protiv pobednika meča Florijan Mejer (Nemačka) - Pol Anri Matje (Francuske).

Turnir u Bazelu igra se za ukupni nagradni fond od 1.755.000 evra, a pobedniku će pripasti ček na 291.700 evra i osvojiće 500 ATP bodova.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.