Izvor: DupliPas.com, 27.Nov.2010, 12:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener golmana uleteo na teren i prekinuo kontra napad (VIDEO)

Igrana je utakmica niže Argentinske lige između Komunikacionesa i Akasuza, rezultat je bio 1-1 kada se desilo jedno od najbizarnijih utrčavanja na teren u svetu fudbala. Trener golmana gostiju Giljermo Krudo je ušao na teren sa sve laptopom, startovao na igrača domaćih u cilju da mu oduzme loptu i spreči gotovo siguran poraz svoje ekipe i to u 92. minutu!

Utakmica je istog momenta prekinuta, a oko Kruda se odmah stvorila grupa domaćih fudbalera. Ipak je nekako bez posledica otrčao izvan granica igrališta. Obično ljudi koji utrčavaju na teren da bi izazvali prekid utakmice žele da privuku pažnju na sebe, ili da prenesu...