Toni se vratio sa suspenzije i vodio Brentford do pobede

Izvor: B92, 20.Jan.2024, 21:48

Fudbaleri Brentforda su uspeli da savladaju Notingem Forest na domaćem terenu, rezultatom 3:2 (1:1), u okviru 21. kola Premijer lige.

Brentford se sada nalazi na 14. mestu sa 22 boda, dok je Notingem Forest na 16. poziciji sa dva poena manje.

Domaća ekipa je prekinula niz od pet uzastopnih poraza.

Ekipa Notingem Foresta je mnogo bolje ušla u meč i već u trećem minutu došla do vođstva. U strelce se upisao Brazilac Danilo.

Ipak, slavlje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nije dugo trajalo, pošto je u 19. minutu Ajvan Toni izjednačio rezultat – 1:1.

Sa tim rezultatom, ekipe su otišle na pauzu na poluvremenu, ali je Brentford mnogo bolje počeo drugi deo meča.

Igrao se 59. minut, kada je defanzivac Ben Mi uspeo da savlada golamana Notingem Foresta, posle asistencije Matijasa Jensena.

Samo šest minuta kasnije, bivši krilni napadač Čelsija, Kalum Hadson-Odoi je proigrao Krisa Vuda za 2:2.

Nije dugo uspeo Notingem Forest da zadrži egal, pošto je tri minuta kasnije Nil Mopej postavio konačan rezultat – 3:2.

U narednom meču, Brentford gostuje Totenhemu, dok Notingem Forest dočekuje Arsenal.