Izvor: Nezavisne Novine, 15.Jun.2017, 12:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teri blizu prelaska u Birmingem
Dugogodišnji kapiten Čelsija i reprezentacije Engleske Džon Teri najbliži je prelasku u redove engleskog drugoligaša Birmingema.
Menadžer Hari Rednap, koji je veliki prijatelj sa Terijem, potvrdio je da je poslao ponudu 36-godišnjem fudbaleru da se preseli u Birmingem.
"Ponudili smo mu dobru ponudu, najbolju koju možemo. Sada je sve na Džonu, volio bih da dođe u Birmingem", rekao je Rednap za Talksport.
Teri je napustio londonski klub poslije 22 godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i odigranih 717 utakmica, po čemu je treći u istoriji Čelsija, iza Rona Harisa i Petera Bonetija.
Prošle godine od septembra na samo dva meča bio je starter u Čelsiju, pošto je menadžer Antonio Konte više povjerenja imao u Gerija Kejhila, Sezara Aspilikuetu i Davida Luiza, pa je odlazak bio neminovan.
Terija pored Birmingema želi Aston Vila, kao i klubovi iz SAD i Kine.
Nastavak na Nezavisne Novine...











