TSC uzeo sve sa krova – Luković tragičar posle milionskog transfera

Izvor: B92, 11.Feb.2024, 18:02

Fudbaleri TSC-a savladali su IMT u gostima 2:0 u meču 20. kola Superlige Srbije.

Četa Žarka Lazetića tako ostaje distancirana od Čuakričkog, dovoljno za bezbrižan nastavak sezone, dok su "traktoristi" sada već u problemu zbog sve lošije forme.

Tek četiri boda udallen je novajlija iz lige od prvog tima iz zone ispadanja.

Strelci za goste bili su Miloš Pantović u 70. minutu i Bence Sos iz penala u 83.

Napad domaćeg tima predvodio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Miloš Luković, kojeg je IMT ove zime prodao Strazburu za skoro 5 miliona evra i vratio ga na pozajmicu u njegov klub do leta.

Zanimljivo, upravo je Luković bio tragičar današnjeg meča jer je promašio penal pri rezultatu 0:0, u 49. minutu.

Kako to obično biva, usledila je kazna.

Stigla je od igrača koji je neke od najboljih mečeva u karijeri odigrao upravo na mestu gde je igran današnji meč, stadion Voždovca na krovu. Pantović je dve sezone predvodio navalu "Zmajeva" i postizanje golova na dobro poznatom terenu nije mu strano.

Tačku na pobedu gostiju, koji imaju samo dva poraza ove sezone, stavio je mađarski internacionalac Sos.