TSC okrenuo Radnik

Izvor: B92, 01.Okt.2022, 17:33

TSC "okrenuo" Radnik

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnik iz Surdulice (2:1), u utakmici 13. kola Superlige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Radnik je poveo u 22. minutu golom koji je postigao Mihailo Oreščanin, a izjednačio je Saša Jovanović u 31. minutu. Pobedu domaćima doneo je Martin Mirčevski pogotkom u 53. minutu.

Radnik je imao dobru priliku da izjednači, ali je Miloš Spasić u petom minutu nadoknade promašio jedanaesterac.
TSC je nastavio niz dobrih rezultata, ostvario je treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i drugi je na tabeli sa 26 bodova. Isti broj bodova ima i prvoplasirana Crvena zvezda, koja ima i tri utakmice manje.

Radnik je i dalje jedina ekipa bez pobede u Super ligi i poslednji je na tabeli sa četiri boda.

Kasnije igraju Javor – Voždovac i Napredak – Kolubara.