Izvor: HotSport.rs, 26.Nov.2023, 22:51

TADIĆ HEROJ FENERA: Kapiten ‘Orlova’ dao dva gola za 13 minuta i doneo pobedu svom timu!

Odlična forma za srpskog reprezentativca. Fudbaleri Fenerbahčea dočekali su Karagumruku u okviru 13. kola turske Super lige i ostvarili pobedu rezultatom 2:1. Gubio je Fener na poluvremenu, ali je onda na scenu stupio neumoljivi Dušan Tadić koji je za 13 minuta režirao preokret i pobedu svom timu.  Prvi gol Tadić je postigao sa bele tačke u 48. minutu, a drugi deset minuta kasnije na ... Read more
The post TADIĆ HEROJ FENERA: Kapiten ‘Orlova’ dao dva gola za 13 minuta i doneo pobedu svom timu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.