Svetska šampionka u komi posle pada na treningu

Izvor: B92, 24.Dec.2021, 19:36

Svetska šampionka u komi posle pada na treningu

Holandska biciklistkinja Emi Piters nalazi se u veštačkoj komi, nakon što je operisala glavu posle pada na treningu, saopšteno je iz njenog tima.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

SVETSKA PRVAKINJA U VEŠTAČKOJ KOMI: Holandska biciklistkinja Piters životno ugrožena!

Izvor: Kurir, 24.Dec.2021

Holandska biciklistkinja Emi Piters nalazi se u veštačkoj komi, nakon što je operisala glavu posle pada na treningu, saopšteno je danas iz njenog tima.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.