Surdulica ima najboljeg strelca Superlige, ali i najboljeg u 15. kolu! (video)

Izvor: Sportske.net, 23.Nov.2020, 09:33

Sjajne igre Milana Makarića ne prolaze nezapaženo.

Za najboljeg fudbalera nekompletnog 15. kola Linglong Superlige Srbije izabran je fudbaler Radnika iz Surdulice Milan Makarić.

Rođeni Novosađanin blistao je na meču protiv Mačve koji je domaćin dobio 3:0, a Makarić postigao gol i dodao dve asistencije.

On je prvo u 23. minutu postigao gol sa penala, da bi potom asistirao prvo Mitoševiću u finišu prvog poluvremena, kasnije i Pavlovu u 62. minutu.
Makarić je trenutno prvi strelac Superlige sa 11 golova, a sjajnu formu je potvrdio i protiv Šapčana.

Pogledajte kako je bivši fudbaler brojnih srpskih klubova odlučio pobednika u Surdulici.