Izvor: RTS, 22.Nov.2020, 18:09

Gajić i Ben za pobedu Zvezde u Novom Sadu

Fudbaleri Crvene zevzde pobedili su kao gosti Vojvodinu u Novom Sadu sa 2:0, u derbi meču 15. kola Linglong Superlige Srbije.

Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan,   Subotica

Kad nema Kataija, pogađa i Gajić - Zvezda vodi u Novom Sadu! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Nov.2020

Domaći bili bolji rival u prvih nekoliko minuta, ali kako meč odmiče, Zvezdin kvalitet dolazi do izražaja...Fudbaleri Crvene zvezde poveli su protiv Vojvodine sa 1:0 u 26. minutu derbija 15. kola Linglong Superlige...Vodeći gol za Beograđane postigao je desni bek Milan Gajić, posle dobre saradnje...

Crvena zvezda pobedila Vojvodinu

Izvor: NoviMagazin.rs, 22.Nov.2020

Fudbaleri Crvene zvezde su danas u gostima pobedili Vojvodinu 2:0, u derbiju 15. kola Super lige Srbije...Golove za Zvezdu su postigli Milan Gajić u 26. i El Fardu Ben iz penala u 75. minutu...Ovo je 13. uzastopna pobeda Zvezde nad Vojvodinom, koja nije osvojila bodove protiv Zvezde još od aprila 2016....