Superliga - Drinčićev šou u Užicu, pobede Novog Pazara i Inđije!

Izvor: Sportske.net, 25.Okt.2020, 17:04

Odlična partija iskusnog veziste Vojvodine.

U terminu od 14 časova danas su odigrane tri utakmice 12. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je u Užicu bila bolja od Zlatibora rezultatom 2:0, čovek odluke bio je Nikola Drinčić u 58. minutu meča koji je fantastičnim udarcem sa preko 30 metara savladao nemoćnog Čubrakovića.

Isti fudbaler bio je asistent prilikom drugog gola u 78. minutu kada se u strelce upisao Nikola Andrić.

Domaćin >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je meč završio sa igračem manje pošto je Glišović dobio crveni karton tri minuta pre nego što je Voša postigla pogodak.

Novi Pazar je kod kuće bio bolji od Rada rezultatom 2:1.

Golom Bojice Nikčevića u 28. minutu Pazarci su stigli do vođstvo, ali je Sise zatresao sopstvenu mrežu u 40. kada su "građevinari".

Nesuđeno pojačanje Partizana je ispravilo grešku, pa je tri minuta loptu sprovelo u pravu mrežu što je doneo Pazaru nova tri boda.

Istim rezultatom Inđija je slavila u Bačkoj Palaci protiv Bačke.

Mihajlo Nešković je doveo "zelene" do vođstva u 33. minutu, da bi Miloš Zličić poravnao rezultat devet minuta kasnije.

Pobednika je odlučio Nemanja Obradović golom u 67. minutu susreta.