Stefan Šćepović ne može sam: Dva gola srpskog reprezentativca u porazu Hihona

Izvor: Blic, 16.Mar.2014, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dva pogotka Stefana Šćepovića nisu bila dovoljna Sportingu iz Hihona, pošto je poražen na gostovanju Haenu sa 3:2 u 30. kolu Segunde.

Srpski reprezentativac i bivši napadač Partizana doveo je Hihon u vođstvo već u drugom minutu, da bi domaći tim do 68. minuta preokrenuo na 2:1.

Šćepović je samo tri minuta kasnije još jednom zatresao mrežu rivala, ali njegov drugi gol nije bio dovoljan bar za bod, jer je Haen došao do celog plena pogotkom Hone u 83. minutu.
Dvostruki strelac je na terenu proveo ceo meč i došao do 20. pogotka u sezoni, dok je Dejan Lekić odigrao drugo poluvreme.

Hihon je pao na četvrto mesto sa 46 bodova, četiri manje od vodećeg Eibara.