Izvor: Sportske.net, 07.Jul.2020, 21:10

Stativa i Zuma sačuvali Kepu, Čelsi na korak od LŠ, Velbek čuva Votford u eliti! (video)

Kakva utakmica na Selhurst parku!
Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima Kristal Palas rezultatom 3:2 (2:1), dok je Votford posle preokreta savladao Norič - 2:1 (1:1) u 34. kolu Premijer lige.
Danas smo na Selhurst parku i Vikaridž roudu videli - sve. "Nefer plej" gol Čelsija, gol karijere Vilfreda Zahe, a potom i isti takav Danija Velbeka.
No, da krenemo redom - Čelsi je gostovao gradskim rivalu, a na samom početku je poveo, posle nefer plej poteza. Nekadašnji kapiten Čelsija Geri Kejhil trčao je ka lopti zajedno sa Vilijanom i odjednom pao kao pokošen, ali je Brazilac nastavio akciju, proigrao Žirua, koji je sve to video, ipak, lagano smešta loptu u mrežu za 0:1.