Izvor: RTS, 07.Jul.2020, 21:14

Čelsi bolji od Palasa, Votfordu derbi začelja

Fudbaleri Čelsija savladali su u gostima Kristal Palas sa 3:2 u meču 34. kola Premijer lige.
Čelsi je došao do vođstva u šesto minutu, kada je Olivije Žiru pogodio mrežu.
Kristijan Pulišić je lepim golom povisio rezultat u 27, a Zaha je odgovorio još lepšim sedam minuta kasnije - projektil sa distance za 1:2.
Abraham je u 71. minutu zatresao mrežu, a konačan rezultat postavio je Benteke samo minut kasnije.
U drugom današnjem meču, u borbi za bodove spasa, Votford je savladao Norič sa 2:1.
Buendija je rasplamsao nadu gostiju posle četiri minuta igre, ali je Doson izjednačio šest minuta kasnije.
Dani Velbek je, golom u 55. minutu, doneo tri boda domaćem...