Srbi zamenili jedan drugog u pobedi Verone na Via del mareu

Izvor: B92, 10.Mar.2024, 15:29

Srbi zamenili jedan drugog u pobedi Verone na "Via del mareu"

Fudbaleri Verone savladali su Leče rezultatom 1:0 (1:0) u prvom meču nedeljnog programa 28. kola italijanske Serije A.

Interesantno, tim iz "grada Romea i Julije" je treći put uzastopno slavio identičnim rezultatom na stadionu "Via del mare" pred navijačima Lečea.

Takođe, identičan ishod i tri boda Verona je osvojila pre tačno sedam dana, u nedelju od 12.30, kada je savladala Sasuolo.

Jedini gol na utakmici postigao je Mihael Folorunšo u 17. minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Time je i rešio meč.

Srpski reprezentativac Darko Lazović bio je starter u pobedničkom timu i na terenu je proveo 75 minuta.

Tada ga je na levoj strani zamenio sunarodnik i doskorašnji fudbaler Crvene zvezde, Stefan Mitrović.

Verona je preskočila današnjeg rivala na tabeli i sada zauzima 13. mesto sa 26 osvojenih bodova, dok Leče ima jedan manje.