Specija osvojila važan bod u Veroni

Izvor: B92, 01.Maj.2021, 16:55

Fudbaleri Verone i Specije odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 34. kola Serije A.

Delovalo je da domaći mogu do prve pobede, nakon četiri vezana neuspeha, međutim, u finišu su primili gol.

Edi Saisedo je najavio prekid lošeg niza u 46. minutu, i to na asistenciju Darka Lazovića, da bi Rikardo Saponara doneo važan bod svojoj ekipi u borbi za opstanak.

Veroni su na ovom meču bila poništena dva gola, opravdano, a njeni igrači su propustili još nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prilika.

Pre svih je Saisedo pretio, a stativu je u drugom delu pogodio i Davide Faraoni.

Najbolju šansu za Speciju pre izjednačujućeg pogotka propustio je Mateo Riči.

Verona je 10. sa 42 boda, opstanak je praktično obezbeđen, dok je Specija 15. sa 34. Od opasne zone je udaljena tri boda.