Izvor: B92, 14.Jun.2021, 20:18

Španija kiksnula protiv Švedske

Fudbaleri Španije i Švedske odigrali su nerešeno 0:0 u okviru grupe E na Evropskom prvenstvu.
Dominirala je Španija tokom većeg dela meča, ali je realizacija zakazala.
Imali su Dani Olmo i Koke nekoliko prilika tokom prvog poluvremena, ali ih je sjajni Robin Olsen sputao.
Švedski čuvar mreže je nastavio u istom ritmu i u drugom poluvremenu na taj način sačuvavši gol svoje ekipe.
Uprkos tome što je Španija gotovo celu utakmicu držala nogu u svojim nogama i imala veći broj šansi, čini se da su Šveđani ipak imali kvalitetnije šanse.