Izvor: RTS, 24.Sep.2022, 20:33

Slovenci preokretom do pobede protiv Norvežana

Fudbaleri Slovenije pobedili su reprezentaciju Norveške nakon preokreta rezultatom 2:1 u petom kolu Grupe četiri B Lige nacija.
Obe ekipe su oprezno i koncetrisano ušle u meč te je prvo poluvreme završeno nerešenim rezultatom bez golova.

U nastavku utakmice, dva minuta nakon nastavka meča Norvežani su golom Holanda došli u prednost.
Slovenci su izjednačili rezultat u 69. minutu igre kada je na Šporar iskoristio Šeškov centaršut. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Asistent prvog gola za Sloveniju je postavio konačan rezultat ovog duela u 81. minutu igre.
Snažnim udarcem Šeško je savladao Nilanda.
Uprkos porazu Norvežani i dalje ostaju na čelu tabele.