Izvor: RTS, 11.Avg.2020, 23:07

Sevilja je "stara lisica" za "vukove", Okampos rešio četvrtfinale

Fudbaleri Sevilje plasirali su se u polufinale Lige Evrope, pošto su savladali Vulverhempton sa 1:0.
Vulverhempton je posle 12 minuta igre imao idealnu priliku da povede

Brzonogi Traore je umakao zadnjoj liniji, Dijego Karlos ga je oborio u poslednjem trenutku, a sudija Orsato je pokazao na belu tačku.
Raul Himenez, koji je realizovao svih osam penala u dresu Vulvsa, deveti je promašio.
Šutirao je nonšalantno, pravo u >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << golmana Sevilje.
Kako je vreme odmicalo, sve je više "mirisalo" na produžetke.
Međutim, dva minuta pre kraja regularnog dela, Sevilja dolazi do gola.
Banega je poslao loptu pred gol iz slobodnjaka, Okampos zakačio glavom i doneo Sevilji polufinale.
Sevilja će se za finale boriti sa Mančester junajtedom, koji je izbacio Kopenhagen.