Šestica Juvea u Kupu Italije – Vlahović i Kostić ušli sa klupe

Izvor: B92, 04.Jan.2024, 23:54

"Šestica" Juvea u Kupu Italije – Vlahović i Kostić ušli sa klupe

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, ubedljivom pobedom nad Salernitanom – 6:1.

Gosti su poveli već u prvom minutu preko Ikvumuesija, ali su tada praktično stali i naposletku pretrpeli brodolom u Torinu.

Domaći su do pauze preokrenuli rezultat, zahvaljujući golovima Miretija u 12, odnosno Kambijasa u 35. minutu.

Rugani je u 54. povisio na 3:1, da bi autogol Brona u 75. praktično rešio pitanje pobednika.

Dušan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vlahović je u igru ušao u 76, a Filip Kostić u 83. minutu, da bi u finišu Juve postigao još dva gola.

Najpre je Jidiz pogodio u 88, a onda i Vea u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, čime je stavljena tačka na susret.

Juve će u četvrtfinalu igrati protiv Frozinonena, koji je šokirao Napoli (4:0).