Serije A - Prazne puške na Tardiniju

Izvor: Sportske.net, 06.Apr.2019, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serije A - "Prazne puške" na "Tardiniju"

U okviru 31. kola Serije A, Parma je ugostila ekipu Torina.

Fudbaleri Parme dočekali su na svom "Enio Tardiniju" ekipu Valtera Macarija, a meč je okončan sa najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

Nije bilo puno izglednih prilika, gosti, koji su u dobroj formi, su bili konkretniji, prvi pokušaj imao je Baseli u 20. minutu, ali je vezista tukao pored gola Parme.

Osam minuta kasnije je Berenger dobrim udarcem zagrejao rukavice Sepeu, do kraja prvog dela >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << nije bilo izglednijih prilika, pa se bez golova otišlo na odmor.

Gosti su bili bolji i u nastavku, ponovo je u 63. minutu pripretio Berenger, ali je lopta prohujala pored desne stative.

Veliku šansu u finišu propustio je Beloti, popularni "Pevac" je sa ivice peterca poslao loptu preko gola Parme.

Na kraju 0:0, podela bodova, Torino je skočio na šestu poziciju, koja vodi u Ligu Evrope, ali ima samo bod više od Lacija i dve utakmice više.

Parma je preskočila Đenovu i Kaljari, sada su 12. sa 34 boda, čak 15 manje od današnjeg rivala.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.