Serije A - Ludih pet minuta u Milanu, Nindža srušio Doriju! (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Feb.2019, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serije A - Ludih pet minuta u Milanu, "Nindža" srušio Doriju! (video)

Fudbaleri Intera slavili su u 24. kolu italijanske Serije A na svom stadionu.

Izabranici Lučana Spaletija slavili su protiv Sampdorije na "Đuzepe Meaci" rezultatom 2:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, da bi nakon skoro pola časa igre u nastavku "Neroazuri" poveli.

Perišić je ostavio lakši deo zadatka D'Ambroziju, koji pogađa mrežu Đenovljana za 1:0 u 73. minutu.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Sampdorija poravnava, Gabijadini >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je iskoristio jednu smušenu reakciju odbrane domaće ekipe, našao se u dobroj poziciji i matirao Handanoviča za 1:1.

Rasplamsala se igra u tim momentima, a onda smo u 78. minutu videli još jedan pogodak.

Nakon kornera sa desne strane, lopta pada ispred Rađe Naingolana, koji se našao sam na ivici kaznenog prostora rivala, uhvatio je odličan volej i matirao Audera za novo vođstvo Intera.

Sudija je pregledao snimak, ali nije promenio svoju odluku, "Neroazuri" su ponovo imali prednosti.

Inter se dobro branio u završnici, pa su sačuvali mreži do poslednjeg sudijskog zvižduka i upisali tri vredna boda protiv neugodne Sampdorije.

Ostaju "Neroazuri" treći na tabeli sa 46 osvojenih bodova, dok je Sampdorija 10. sa 13 bodova manje.