Serija A - Napolitanci uništili Romu u bojama Maradone! (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2020, 23:51

Gatuzov tim preskočio večerašnjeg protivnika.

Napoli savladao Romu rezultatom 4:0, Lorenco Insinje i saigrači posvetili pobedu preminulom heroju Napulja - Dijegu Armandu Maradoni.

Prvo poluvreme je maltene prošle bez ozbiljnijih napada Rimljana, bolju igru je imao Napoli. Inicijativu domaćih kruniše Lorenco Insinje prelepim golom iz slobodnjaka u 31. minutu.

Na 2:0 je mogao da povisi Dris Mertens, Belgijanac je imao dve odlične prilike, ali je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Mirante zabeležio dve odlične intervencije.

Drugo poluvreme otvara Lozano sjajnim udarcem, Mirante ponovo dobro reaguje. Ipak protiv šuta Fabijana Ruiza nema spasa, golman "vučice" uhvaćen nespreman - Napoli vodio 2:0 od. minuta.

Napoli dolazi i do 3:0, Mertens overava pobedu domaćina u 81. minutu - Gatuzov tim beleži šestu pobedu u devetom kolu.

Politano pravi pravi dar-mar u odbrani Rome, rezervista Napolija baca "vučicu" na kolena - 4:0 u 87. minutu.