Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2019, 15:39

Serija A - Ludilo u Lećeu, Đenova prokockala dva gola prednosti! (video)

Odličan meč na "Via del Mare" stadionu.
Đenova vodila sa 2:0 posle prvih 45 minuta, a onda usledile promene i crveni kartoni za goste te Leće ipak stiže do boda (2:2).
"Grifoni" su imali inicijativu tokom prvog dela igre.
Gosti stižu u vođstvo preko Gorana Pandeva, Makedonac je sjajno reagovao na grešku golmana Lećea a potom ga i lobovao u 31. minutu.
Do kraja prvog dela igre smo videli i penal u korist gostiju, Lućiono pravi faul za najstrožiju kaznu koju Krišito mirno realizuje u nadoknadi poluvremena.
U nastavku meča Leće u prvih petnaest minuta pravi sve tri izmene što donosi rezultate.
Prvo je rezervista Falko smanjio na 2:1 u 60. minutu da bi...