Serija A - Igrači Bolonje naučili od Mihe, nema predaje do poslednjeg zvižduka! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Feb.2020, 18:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bolonja se spasila u poslednjim minutima.

Drama u Bolonji, domaćin je uspeo da osvoji bod tek u sudijskoj nadoknadi, na kraju 1:1 (0:1) u duelu sa Udinezeom.

Do prednosti su stigli u 33. minutu, De Paul je odlično centrirao iz slobodnog udarca, Okaka je glavom sproveo loptu u mrežu rivala.

U finišu prvog poluvremena videli smo dobar pokušaj Polija sa ivice kaznenog prostora, ali je Muso odlično odreagovao.

Otišlo se na odmor sa 0:1, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u nastavku je Bolonja bila bolja, ali nije uspevala da stvori ozbiljniju priliku sve do sudijske nadoknade.

U 91. minutu Palasio trese mrežu rivala, usledila je VAR provera, ali sve je bilo regularno, 1:1 u Bolonji.

Do kraja nije bilo promena, podela bodova na "Dal'Ari".