Izvor: Akter, 03.Avg.2014, 09:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Serena Vilijams u finalu
Najbolja teniserka sveta, Amerikanka Serena Vilijams, plasirala se u finale WTA turnira u Stenfordu pošto je savladala Andreu Petković iz Nemačke sa 7:5, 6:0
Protivnica Vilijamsovoj u završnom meču turnira biće Nemica Angelika Kerber koja je pobedila Amerikanku Varvaru Lepčenko sa 4:6, 7:6 (7-4), 6:2.
Nagradni fond u Stenfordu iznosi 710.000 dolara, od čega će 120.000 pripasti pobednici, plus 470 WTA bodova.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




