Selta beži sa dna potopanjem podmornice

Izvor: RTS, 24.Nov.2019, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Selte, u utakmici 14. kola La Lige, savladali su u gostima Viljareal sa 3:1.
Posle pet uzastopnih poraza, ekipa iz Viga konačno ima razloga za slavlje.

Pobedili su u gostima "žutu podmornicu" sa 3:1 i možda najavili beg iz opasne zone.
Sisto je u 54. minutu doneo prednost gostima, ali je izjednačio Čukvueze pet minuta kasnije.
U završnici je zablistao verni Seltin vojnik >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Jago Aspas i ponovo pogađao kada je to najpotrebnije.
Prvo u 79. minutu, a zatim i u sudijskoj nadoknadi, za prve bodove posle pet mečeva.
Espanjol i Hetafe su odigrali 1:1, Bilbao je savladao Osasunu u gostima sa 2:1, kao i Alaves protiv Eibara 2:0.
U poslednjem meču dana, Sevilja je u gostima pobedila Valjadolid sa 1:0.