SUPERLIGA: Golubovi na krilima Tufegdžića, Obradovića i Denkovića PRELETELI Radnik

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Nov.2019, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spuštena zavesa na 17. kolo domaćeg šampionata.

Fudbaleri Spartaka savladali su na svom terenu Radnik u poslednjoj utakmici 17. kola Superlige Srbije rezultatom 3:1.

Ekipa Spartaka je na poluvremenu vodila minimalnim rezultatom, a jedini pogodak u prvom delu postigao je Lazar Tufegdžić u 18. minutu.

Drugo poluvreme je bilo prilično mirno do same završnice kada je Nemanja Obradović u 83. minutu duplirao prednost Golubova, a zatim je sedam minuta kasnije >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na 3:0 povisio Stefan Denković. Utešni gol za goste iz Surdulice postigao je Milan Makarić u drugom minutu nadoknade.