Selke doneo tri boda jarčevima VIDEO

Izvor: B92, 01.Dec.2023, 23:26

Selke doneo tri boda "jarčevima" VIDEO

Posle četiri kola bez pobede, fudbaleri Kelna su konačno slavili pobedu.

"Jarčevi" su kao gosti u prvom meču 13. kola Bundeslige savladali ekipu Darmštata sa 1:0 (0:0).

Bio je to susret timova kojima ne ide najbolje ove sezone, a na kraju bolje su se snašli igrači gostujuće ekipe.

Nije ništa bitno viđeno u prvih 45 minuta, ali je zato bilo uzbudljivije u nastavku.

Tim Skarke iz ekipe Darmštata je u 56. minutu zamalo bio neprecizan, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je minut kasnije na drugoj strani golman Marsel Šuhen odlično reagovao posle šuta Luke Valdšmita.

Tri minuta kasnije, gol za Keln.

Posle kornera sa leve strane, u gužvi pred golom najbolje se snašao Dejvi Selke koji je sa metar-dva ubacio loptu u mrežu.

Kelnu, tačnije Luki Valdšmitu poništen je gol u 67. minutu posle intervencije VAR-a zbog ofsajda.

VAR je intervenisao i u 72. minutu i odlučio da nema penala za Darmštat, a poslednju priliku na meču imao je Keln preko Valdšmita u 89. minutu, ali je Šuhen opet odlično reagovao.