
Izvor: B92, 19.Jan.2020, 22:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šehović se oprostio od Partizana: Veoma mi je teško, ali to je život
Sada već bivši fudbaler Partizana Zlatan Šehović potpisao je ugovor sa Makabijem iz Netanje, saopštio je beogradski klub.
Mladi fudbaler uputio je poruku navijačima Partizana i rekao da mu je veoma teško zbog odlaska.
"U Partizan sam došao sa deset godina i pored svoje, ja ovaj klub smatram drugom istinskom porodicom. Veoma mi je teško što sam morao da odem, ali to je život i put svakog fudbalera i sportiste. Zahvaljujem se svojim saigračima, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji su me uvek podržavali, savetovali i gledali kao sebi ravnog. Hvala i navijačima na punoj podršci od prvog dana i debija u crno-belom dresu", rekao je Šehović i dodao da je vreme u Patizanu najbolji period u njegovom životu.
Levi bek igra i za reprezentaciju Srbije, posle selekcija do 17 i 19 godina, prošle godine igrao je i u selekciji do 19 godina.