Sedorf promovisan u spasioca Milana

Izvor: B92, 16.Jan.2014, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sedorf promovisan u spasioca Milana

Još jedan fudbaler pravo iz kopački dolazi na trenersku klupu, Klarens Sedorf je potpisao ugovor na dve i po godine sa Milanom.

Holanđanin je ranije ove nedelje najavio da će preuzeti Milan, pošto je Masimilijano Alegri dobio otkaz, a zbog novog posla napustio je profesionalnu igračku karijeru.

On je u sredu doputovao u Milano gde je prisustvovao utakmici italijanskog Kupa, na kojoj je ekipu vodio pomoćni trener Mauro Tasoti, a prvi trening vodiće u toku dana.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Jedan od najspremnijih fudbalera u istoriji je karijeru startovao u Ajaksu, proveo je sezonu u Sampdoriji, a potom je četiri godine nosio dres Real Madrida. Usledio je povratak na “Čizmu”, najpre u Inter, da bi od 2002. do 2012. bio član Milana, da bi karijeru završio u brazilskom Botafogu.

Milan se nalazi u katastrofalnoj situaciji, trenutno zauzima 11. poziciju na tabeli Serije A, a Sedorf na raspolaganju neće imati napadača Alesandra Matrija, koji će do kraja sezone igrati na pozajmici u Fiorentini.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Milan - Sedorfu ugovor na dve i po godine

Izvor: Sportske.net, 16.Jan.2014

Sedorf je potpisao ugovor, tokom dana će odraditi i prvi trening sa svojim timom.

Nastavak na Sportske.net...

Sedorf u Milanu do 2016. godine!

Izvor: Telegraf.rs, 16.Jan.2014

Legendarni Holanđanin i bivši fudbaler Milana Klarens Sedorf potpisao sa "rosonoerima" dvoipogodipšnji ugovor na trenerskoj poziciji

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.