Sasuolo u 92‘ do pobede

Izvor: B92, 06.Mar.2023, 21:46

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Kremoneze sa 3:2, u utakmici 25. kola Serije A.

Sasuolo je poveo golom Armana Lorijentea u 26. minutu, a prednost je udvostručio Davide Fratezi u 41. Kremoneze je izjednačio zahvaljujući dvostrukom strelcu Sirilu Desersu, koji je postigao golove u 62. i 83. minutu.

Pobedonosni pogodak postigao je Nedim Bajrami u drugom minutu nadoknade vremena.

Sasuolo sada ima osam pobeda i 13. je na tabeli sa 30 bodova. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Kremoneze je posle 15. poraza u ligi pretposlednji 19. sa 12 bodova.