Izvor: B92, 14.Maj.2022, 16:54

Salernitana ne može da izgubi – borba za opstanak se nastavlja

Fudbaleri Empolija i Salernitane remizirali su 1:1, u prvom meču 37. kola Serije A.
Domaćima ova utakmica nije imala rezultatski značaj, pošto su ranije obezbedili opstanak, dok će gosti morati da strepe.
Salernitana je na poslednjih šest susreta imala čak četiri trijumfa i dva nerešena rezultata, koja su joj pomogla da izađe iz zone ispadanja.
Na ovom susretu su bili u zaostatku od 31. minuta, kada je Kutrone pogodio, dok su do izjednačenja stigli u 76. preko Bonacolija.
Šansu da svom timu donese tri boda, koja bi skoro značila i opstanak, propustio je Peroti u 84. minutu, kada je promašio penal.
Salernitana ima 31 bod, dva više od Kaljarija, a tri od Đenoe, koji...