Fudbal

Subota, 14.05.2022.

17:00

Salernitana ne može da izgubi – borba za opstanak se nastavlja

Fudbaleri Empolija i Salernitane remizirali su 1:1, u prvom meču 37. kola Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Domaćima ova utakmica nije imala rezultatski značaj, pošto su ranije obezbedili opstanak, dok će gosti morati da strepe.

Salernitana je na poslednjih šest susreta imala čak četiri trijumfa i dva nerešena rezultata, koja su joj pomogla da izađe iz zone ispadanja.

Na ovom susretu su bili u zaostatku od 31. minuta, kada je Kutrone pogodio, dok su do izjednačenja stigli u 76. preko Bonacolija.

Šansu da svom timu donese tri boda, koja bi skoro značila i opstanak, propustio je Peroti u 84. minutu, kada je promašio penal.

Salernitana ima 31 bod, dva više od Kaljarija, a tri od Đenoe, koji imaju i jedan meč više da odigraju do kraja.