SUPERLIGA SRBIJA: Čačani UBEDLJIVI na svom terenu

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Maj.2023, 21:38

Duel petog kola.

Košarkaši čačanskog Borca savladali su večeras ekipu Metalca rezultatom 100:74, u okviru petog, pretposlednjeg kola Grupe B Superlige Srbije.

Ovo je četvrta pobeda Čačana u ovoj grupi, u kojoj zauzimaju prvo mesto, a tim iz Valjeva je sa svih pet poraza ubedljivo poslednji na tabeli.

Gosti su se večeras dobro držali tokom prvog poluvremena, ali je presudila treća četvrtina koju je Borac dobio sa 25:7.

Tomašević sa 20, Čarapić sa 17 i Kočović i Nikolić sa po 16 poena predvodili su ekipu Borca, a u Metalcu bolji od ostalih Durmo sa 17 i Simanić sa 11 poena.