SRBI KOMBINOVALI U TORINU, VLAHOVIĆ KONAČNO POGODIO: Juve na drugom mestu, Stanković tone sve dublje

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Maj.2023, 20:45

Sampa već prežaljena.

Fudbaleri Juventusa savladali su Leće (2:1) u 33. kolu Serije A i tim trijumfom došli do drugog mesta na tabeli.

Stara dama je do prednosti došla u 15. minutu kada je Paredes pogodio iz slobodnog udarca. Leće je uzvratio golom iz penala u 36. minutu, da bi na četiri minuta do kraja prvog dela igre za domaće pogodio srpski centarfor Dušan Vlahović.

Napadač je izvanredno pogodio volej udarcem, a asistirao mu je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Filip Kostić. U nastavku meča nije bilo golova.

Odlican Gol Dušana Vlahovica za 2:1, asistencija Kostica!pic.twitter.com/xd4LcCfvI4

— Štefek (@stefanson69) May 3, 2023

Sampdorija koju sa klupe predvodi srpski trener Dejan Stanković pretrpela je novi poraz i to od Torina, bilo je 0:2 za Bikove. Srpski fudbaler Ivan Ilić zabeležio je asistenciju. Tim iz Đenove je na poslednjem mestu sa svega 17 bodova.

Jedini remi upisali su Salernitana i Fiorentona rezultatom 3:3.

Dia je dao het-trik za domaći tim, a na drugoj strani pogađali su Nikolas Gonzales, Ikone i Biragi.

Luka Jović je ušao u 66. minutu, dok su na klupi ostali i Milenković i Terzić.