SLS: Voždovac savladao Borac, poraz Čuke u Novom Pazaru (FOTO)

Izvor: HotSport.rs, 06.Avg.2016, 23:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrano je skoro kompletno kolo Superlige Srbije, a na šest utakmica u četiri su pobedili domaćini.

Na krovu Tržnog centra Voždovac je dočekao Borac iz Čačka i slavio je sa 2:0. Golove za “zmajeve” postigao je Georgijević u 3. i 74.minutu. Voždovac sada sa sedam bodova deli prvo mesto sa Crvenom zvezdom, mada mu stoji mač nad glavom zbog prestupa u utakmici sa Spartakom u prvom kolu.
Novi Pazar je na svom terenu sa 1:0 savldao Čukarički. Gol odluke postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je Alivodić iz penala u 45. minutu. Prvi poraz u sezoni doživeo je Napredak koji izgubio od starog dužnika Metalca sa 2:0. Radnik je u Surdulici bio bolji od Spartaka 2:1. Pobedu gostima, pored Crvene zvezde, doneo je Javor protiv Bačke u Novom Sadu 1:0.

SUPERLIGA – 3. kolo:
Radnički Niš – Rad 3:0 (2:0)
(Mrkić 16, 83, Arsić 22)
Metalac – Napredak 2:0 (2:0)
(Mitrović 30, Stojanović 40)
Mladost L. – Crvena zvezda 2:4 (1:3)
(Jovanović 19 i 47 – Vijeira 2 i 31 – Rendulić 26, Poletanović 57)

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo

The post SLS: Voždovac savladao Borac, poraz Čuke u Novom Pazaru (FOTO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.