SERIJA A:  Kolarov strelac u pobedi Rome, Napoli siguran

Izvor: Večernje novosti, 22.Sep.2019, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SERIJA A: Kolarov strelac u pobedi Rome, Napoli siguran

Junak trijumfa "vučice" bio je Džeko koji je u nadoknadi doneo tri boda svom timu. Napoli nije imao problema sa Lećeom Fudbaleri Rome pobedili su danas u gostima Bolonju sa 2:1, dok je Napoli sa 4:1 slavio protiv Lećea, a Sampdorija je sa 1:0 bila bolja od Torina u utakmicama četvrtog kola italijanske Serije A.Roma je na gostovanju protiv tima Siniše Mihajlovića koji se nalazi u bolnici gde se leči od leukemije, uspela da trijumfuje, a junak pobede bio je Edin Džeko >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << koji je u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena pogodio za 2:1.Prethodno je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov u 49. minutu doveo Romu do vođstva, ali je Nikola Sansone u 54. iz jedanaesterca doneo izjednačenje.Roma je me završila sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Đanluka Mančini u 86. dobio direktan crveni karton.Roma je četvrta sa osam bodova, jednim više od Bolonje na petom.Napoli je opravdao ulogu favorita protiv Lećea, a slavio je golovima Fernanda Ljorentea u 28. i 82. minutu, Lorenca Insinjea u 41. iz jedanaesterca i Fabijana Ruisa u 52.Strelac jedinog pogotka za Leće bio je Marko Mankosu u 61. minutu iz penala.Napoli ima devet bodova i zauzima treće mseto, dok je Leče 18. sa tri.Sampdorija je pred svojim navijačima pobedila golom Manola Gabijadinija u 56. minutu, pa sada zauzima 19. mesto sa tri boda, dok je Torino deveti sa šest.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.