
Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Avg.2021, 19:23
SADA JE PAO NAJNIŽE: Kirjos ponovo vređa, spominje i majku (FOTO)
Brzo je stigao odgovor.
Imao je Kasper Rud fantastičan jul pošto je osvojio tri titule na turnirima koji se igraju na šljaci. Norvežanin je osvojio Baštad, Gštad i Kicbil, ali nije sve moglo da prođe bez problema, doduše van terena zajhvaljujući Niku Kirjosu.
Sve je počeo 29. jula kada se na zvaničnom tviter profilu oglasio ATP i pozvao sve zainterssovane da postave pitanja Niku Kirjosu, a da će im on odgovoriti naredne nedelje. Među onim koji su pitali bio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je i Rud sa običnim pitanje koji je Kirjosu omiljeni turnir na šljaci. Međutim, odgovor Australijanca koji je glasio ''Tvoja mama'' bio je u najmanju ruku šokantan. Rud nije ovo mogao da preću ti i oglasio se posle slavlja u Kicbilu.
Je connais pas ce tournoi pic.twitter.com/NIWLHPKDNJ
— Quentin Moynet (@QuentinMoynet) July 29, 2021
- Nemam šta više da mu kažem. Ovde sam, osvojio sam tri titule za tri nedelje, dok on ostaje kod kuće veći deo godine - poručio je Rud.
Odlično je Partizan otvorio sezonu i u Superligi i u Evropi, na četiri meča nije primio gol, u svakom je pobedio, pa je apsolutni favorit večeras (21.00) protiv Voždovca u Humskoj - kvota na keca je 1,20, a na Sigurnu pobedu (trijumf bez primljenog gola) 1,93. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Partizan - Voždovac.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Milica Ristić, devojka Nikole Rađena
Nastavak na SrbijaDanas.com...