Rusi ne glume ludilo za Vaskrs kao Srbi, Zvezdina braća bolja od Baneta i družine (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Apr.2017, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rusi ne "glume ludilo" za Vaskrs kao Srbi, Zvezdina braća bolja od Baneta i družine (video)

Moskovski Spartak je pobedom u derbiju nad Zenitom napravio još jedan veliki korak ka osvajanju titule šampiona Rusije.

U derbi meču 23. kola ruske Premijer lige, lider Spartak je na svom bunjištu savladao Zenit rezultatom 2:1.

Kvinsi Promes je sredinom prvog poluvremena doveo domaćina u vostvo posle divne asistencije Glušakova i sa minimalnom prednoću Moskovkljana se otišlo na veliki odmor.