Ronaldo spasao i pogurao Juventus ka Ligi šampiona

Izvor: B92, 02.Maj.2021, 19:56

Fudbaleri Juventusa savladali su Udineze nakon preokreta 2:1 u 34. kolu Serije A.

Gosti iz Torina su gubili sve do 83. minuta, ali je onda na scenu stupio Kristijano Ronaldo.

Portugalac je prvo iznudio jedanaesterac, koji je realizovao, a onda glavom u poslednjem minutu doneo trijumf svojoj ekipi.

Udineze je dugo vodio, od 10. minuta, zahvaljujući Molini.

Delovalo je da se Juventusu sprema novo razočaranje, ali je Portugalac sa dva pogotka pogurao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ovaj tim na tabeli.

Trenutno je "Stara dama" na trećem mestu i ima 69 bodova, baš kao i Atalanta i Milan.

Udineze je miran na sredini tabele sa 39 bodova.