Izvor: Mondo, 21.Jul.2019, 15:40

Ronaldo je video Kejna: Golčina sa POLA terena! (VIDEO)

Spektakularan pogodak najboljeg igrača Totenhema u poslednjem minutu meča protiv Juventusa.
Hari Kejn je spreman za novu sezonu!
Engleski centarfor odlučio je jedan od derbija pripremnog perioda, i to udarcem preko polovine terena!
U nadoknadi vremena utakmice protiv Juventusa, napadač Totenhema je pri rezultatu 2:2 "opalio" u blizini centra i savladao Vojćeha Ščensnog.
Pogledajte spektakularan hitac.
Twitter Embed Code
HARRY KANE. WHAT A GOAL. Last minute of the game.
3-2 Spurs. pic.twitter.com/qHTWCluI8H
— All Things Spurs (@AllThingsSpurs0) 21. јул 2019.
HARRY KANE. WHAT A GOAL. Last minute of the game.3-2 Spurs. pic.twitter.com/qHTWCluI8H—...