Remi Partizana i Jang Bojsa uz odličnog golmana Stojkovića

Izvor: Beta, 14.Sep.2017, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana odigrali su večeras u Bernu nerešeno 1:1 protiv Jang Bojsa, u utakmici prvog kola Grupe B u Ligi Evropa. Pred 13.000 ljudi na stadionu "Švajcarska" Partizan je poveo u 11. minutu golom Marka Jankovića, a izjednačio je Kristijan Fasnaht u 14. minutu. Crno-beli su osvojili bod uglavnom zahvaljujući golmanu Vladimiru Stojkoviću koji je u više navrata odlično intervenisao.U drugoj utakmici Grupe B Dinamo je u Kijevu pobedio Skenderbeg sa 3:1.Partizan je imao prvu šansu u osmom minutu, kada je Leandre Tavamba šutirao preko gola, a minut kasnije domaći su mogli da povedu preko Rožera Asalea, ali je golman ...
Pogledaj vesti o: Partizan,   Vladimir Stojković