Izvor: B92, 12.Dec.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rebrača: Ako budem zdrav igraću za plave u Atini 2004.
Košarkaš Željko Rebrača izjavio je da želi da igra za reprezentaciju SCG na Olimpijskim igrama u Atini 2004. godine.
"Sigurno ću se odazvati pozivu selektora! Meni je velika želja da igram na Olimpijadi, pogotovo posle one neslavne epizode (na Olimpijadi) u Sidneju, gde smo zakazali zbog nekih razloga koje ne bih sada komenatrisao", rekao je Rebrača u intervjuu za novosadski "Dnevnik".
Rebrača je dodao da prvo mora da sačeka da prodje čitava sezona u NBA ligi, kako >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bi video kako se oseća i tek onda odlučio o povratku u reprezentaciju SCG.
"Sigurno je da kod mene postoji velika želja da se vratim u reprezentaciju i da igram u Atini", kazao je Rebrača.
Zbog srčanih tegoba Rebrača je operisan, a nedavno se, nakon dugačke pauze, vratio u NBA tim Detroit Pistonsa.














