Izvor: RTS, 13.Maj.2021, 23:56

Real ne odustaje od titule - pobeda nad Granadom za nove bodove

Fudbaleri madridskog Reala savladali su u gostima Granadu sa 4:1 u utakmici 36. kola La Lige.
Real drži korak u šampionskoj trci i čeka kiks gradskog rivala Atletika. Ekipa Zinedina Zidana upisala je nove bodove u gostima protiv Granade.
Luka Modrić je doneo prednost Realu u 17. minutu meča, a prednost je povisio Rodrigo u nadoknadi prvog dela igre.
Uspeli su domaći da prepolove prednost "los blankosa" golom Moline, ali su potom Odriozola i, praktično jedan za drugim, eliminisali i najmanju dilemu oko pobednika ovog duela.
U ostalim današnjim utakmicama, Eibar i Betis su odigrali nerešeno 1:1, dok je Viljareal u gostima savladao Valjadolid sa 2:0.